New user?

Open

Pool A
13.4.2019 08:30 Field 1 Hucks Berlin - Fire of London 7 - 11
13.4.2019 08:30 Field 2 Bora - HardSparring 8 - 10
13.4.2019 10:50 Field 1 Fire of London - Bora 8 - 9
13.4.2019 10:50 Field 2 HardSparring - Hucks Berlin 14 - 8
13.4.2019 13:10 Field 1 Bora - Hucks Berlin 13 - 7
13.4.2019 13:10 Field 2 HardSparring - Fire of London 11 - 9
Pool B
13.4.2019 08:30 Field 3 Funatoren - 7 Schwaben 7 - 14
13.4.2019 08:30 Field 4 Diskick - Hard2fisch 15 - 5
13.4.2019 10:50 Field 3 7 Schwaben - Diskick 10 - 14
13.4.2019 10:50 Field 4 Hard2fisch - Funatoren 8 - 11
13.4.2019 13:10 Field 3 Diskick - Funatoren 7 - 10
13.4.2019 13:10 Field 4 Hard2fisch - 7 Schwaben 4 - 15
Pool C
13.4.2019 09:40 Field 1 Eazy EastKoast - thebigEZ 7 - 12
13.4.2019 09:40 Field 2 Tekielas - Hardfisch 9 - 14
13.4.2019 12:00 Field 1 thebigEZ - Hardfisch 11 - 8
13.4.2019 12:00 Field 2 Tekielas - Eazy EastKoast 15 - 5
13.4.2019 14:20 Field 1 Hardfisch - Eazy EastKoast 15 - 7
13.4.2019 14:20 Field 2 thebigEZ - Tekielas 11 - 10
Pool D
13.4.2019 09:40 Field 3 Deine Mudder - Wall City 6 - 15
13.4.2019 09:40 Field 4 Dutch National Team - FUK 13 - 8
13.4.2019 12:00 Field 3 Dutch National Team - Wall City 7 - 14
13.4.2019 12:00 Field 4 FUK - Deine Mudder 7 - 14
13.4.2019 14:20 Field 3 Deine Mudder - Dutch National Team 7 - 14
13.4.2019 14:20 Field 4 Wall City - FUK 15 - 1
Playoff 1-8
13.4.2019 15:30 Field 1 7 Schwaben - Fire of London 11 - 13
13.4.2019 15:30 Field 2 Bora - Diskick 6 - 11
13.4.2019 16:50 Field 1 Wall City - Hardfisch 15 - 6
13.4.2019 16:50 Field 2 Dutch National Team - thebigEZ 12 - 6
Playoff 1-8 Semifinals
14.4.2019 09:00 Field 4 Dutch National Team - Fire of London 12 - 14
14.4.2019 10:24 Field 1 thebigEZ - 7 Schwaben 10 - 12
14.4.2019 10:24 Field 2 Hardfisch - Bora 15 - 8
14.4.2019 10:24 Field 3 Wall City - Diskick 15 - 9
Playoff 1-8 Finals
14.4.2019 11:50 Field 4 Hardfisch - 7 Schwaben 15 - 6
14.4.2019 13:14 Field 1 Diskick - Dutch National Team 12 - 13
14.4.2019 13:14 Field 3 Bora - thebigEZ 11 - 13
14.4.2019 14:34 Field 1 Wall City - Fire of London 15 - 8
Playoff 9-12
13.4.2019 15:30 Field 3 Hucks Berlin - Funatoren 10 - 12
13.4.2019 16:50 Field 3 Tekielas - Deine Mudder 5 - 15
14.4.2019 09:00 Field 1 Tekielas - Hucks Berlin 10 - 12
14.4.2019 09:00 Field 2 Deine Mudder - Funatoren 11 - 7
14.4.2019 11:50 Field 1 Hucks Berlin - Deine Mudder 8 - 13
14.4.2019 11:50 Field 2 Funatoren - Tekielas 14 - 11
Playoff 13-15
13.4.2019 16:50 Field 4 Eazy EastKoast - FUK 11 - 12
14.4.2019 09:00 Field 3 FUK - Hard2fisch 13 - 14
14.4.2019 11:50 Field 3 Hard2fisch - Eazy EastKoast 7 - 12

Women

Final
14.4.2019 13:30 Field 2 IRL Women - GER U24 9 - 7

Timezone: Europe/Berlin. Local time: 18.10.2019 04:10