New user?

Sun 14.4.2019 SV West Eimsbüttel

Open Playoff 1-8 Semifinals
09:00 Field 4 Dutch National Team - Fire of London 12 - 14
10:24 Field 3 Wall City - Diskick 15 - 9
10:24 Field 2 Hardfisch - Bora 15 - 8
10:24 Field 1 thebigEZ - 7 Schwaben 10 - 12
Open Playoff 1-8 Finals
11:50 Field 4 Hardfisch - 7 Schwaben 15 - 6
13:14 Field 1 Diskick - Dutch National Team 12 - 13
13:14 Field 3 Bora - thebigEZ 11 - 13
14:34 Field 1 Wall City - Fire of London 15 - 8
Open Playoff 9-12
09:00 Field 1 Tekielas - Hucks Berlin 10 - 12
09:00 Field 2 Deine Mudder - Funatoren 11 - 7
11:50 Field 1 Hucks Berlin - Deine Mudder 8 - 13
11:50 Field 2 Funatoren - Tekielas 14 - 11
Open Playoff 13-15
09:00 Field 3 FUK - Hard2fisch 13 - 14
11:50 Field 3 Hard2fisch - Eazy EastKoast 7 - 12
Women Final
13:30 Field 2 IRL Women - GER U24 9 - 7

Sat 13.4.2019 SV West Eimsbüttel

Open Pool A
08:30 Field 2 Bora - HardSparring 8 - 10
08:30 Field 1 Hucks Berlin - Fire of London 7 - 11
10:50 Field 2 HardSparring - Hucks Berlin 14 - 8
10:50 Field 1 Fire of London - Bora 8 - 9
13:10 Field 2 HardSparring - Fire of London 11 - 9
13:10 Field 1 Bora - Hucks Berlin 13 - 7
Open Pool B
08:30 Field 4 Diskick - Hard2fisch 15 - 5
08:30 Field 3 Funatoren - 7 Schwaben 7 - 14
10:50 Field 4 Hard2fisch - Funatoren 8 - 11
10:50 Field 3 7 Schwaben - Diskick 10 - 14
13:10 Field 4 Hard2fisch - 7 Schwaben 4 - 15
13:10 Field 3 Diskick - Funatoren 7 - 10
Open Pool C
09:40 Field 2 Tekielas - Hardfisch 9 - 14
09:40 Field 1 Eazy EastKoast - thebigEZ 7 - 12
12:00 Field 2 Tekielas - Eazy EastKoast 15 - 5
12:00 Field 1 thebigEZ - Hardfisch 11 - 8
14:20 Field 2 thebigEZ - Tekielas 11 - 10
14:20 Field 1 Hardfisch - Eazy EastKoast 15 - 7
Open Pool D
09:40 Field 4 Dutch National Team - FUK 13 - 8
09:40 Field 3 Deine Mudder - Wall City 6 - 15
12:00 Field 3 Dutch National Team - Wall City 7 - 14
12:00 Field 4 FUK - Deine Mudder 7 - 14
14:20 Field 3 Deine Mudder - Dutch National Team 7 - 14
14:20 Field 4 Wall City - FUK 15 - 1
Open Playoff 1-8
15:30 Field 2 Bora - Diskick 6 - 11
15:30 Field 1 7 Schwaben - Fire of London 11 - 13
16:50 Field 1 Wall City - Hardfisch 15 - 6
16:50 Field 2 Dutch National Team - thebigEZ 12 - 6
Open Playoff 9-12
15:30 Field 3 Hucks Berlin - Funatoren 10 - 12
16:50 Field 3 Tekielas - Deine Mudder 5 - 15
Open Playoff 13-15
16:50 Field 4 Eazy EastKoast - FUK 11 - 12

Timezone: Europe/Berlin. Local time: 19.11.2019 05:40